Beyzanet Anasayfa  www.beyzanet.com
Beyzanet Favorilerime Ekle  Favorilerime Ekle Beyzanet Site Haritası  Site Haritası
Beyzanet #93c400

anasayfa
hakkımızda
hizmetlerimiz
referanslar
destek
iletişim

Risk faktörlerinin belirlenmesi. »

Bütçe ve iş planınyn oluşturulması. »

Belirlenen içerik ve tasarımın programlanması. »

Gerekli görülen iyileştirilmelerin yapılmasıyla projenin yayına hazır olması. »

Projenin işletimi için eğitim ve danışmanlık hizmeti verilmesi. »

BeyzaNet'in sunduğu ana hizmetler Yazılım Geliştirme, Grafik Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri başlıkları altında toplanabilir.

Yazılım Geliştirme

İhtiyaçların yeterince analiz edilmediği, planlamanın gerektiği kadar yapılmadığı, geliştirme aşamasında özen gösterilmemiş projeler size ve işinize bir fayda sağlamayacağı gibi hem direkt olarak maliyeti açısından, hem de dolaylı olarak müşterileriniz üzerinde bıraktığı kötü izlenim açısından size maddi kayıplar getirir.

BeyzaNet Yazılım Ekibi, deneyimli proje liderleri önderliğinde sizi dinleyerek ihtiyaçlarınızı belirler, karşılıklı fikir alışverişi esasına dayanarak proje kapsamını ve amacını belirler ve gerekli analizleri yaparak daha proje başlamadan projenin prototipini ortaya koyar. Genç ve dinamik bir yazılım ekibine sahip olan BeyzaNet, bir sonraki aşamada, güvenirliğini kanıtlamış yeni teknolojileri kullanarak size uygun çözümü üretir.

BeyzaNet sizin projenizi geliştirirken, projenin her aşamasında çalışmaları inceleyebilir ve projenin ilerleyişini yakından takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarım

Fikir ne kadar parlak olursa olsun, projenin planlaması ve geliştirilmesi ne kadar iyi ve kaliteli yapılmış olursa olsun, son kullanıcıya onun ilgisini çekecek, kolay kullanabileceği, güzel görünümlü bir şekilde sunulmazsa proje hedeflenen başarıya ulaşamaz. Unutulmamalıdır ki; projenin kullanıcılar tarafından izlenen tarafı, arka planda çalışan programlardan çok, projenin arayüzüdür.
Biz BeyzaNet olarak, her İnternet projesinde kullanıcı arayüzüne ve grafik tasarıma verilmesi gereken önemin farkındayız. Tecrübeli ve yaratıcı grafik tasarım uzmanlarımız İnternet siteniz için, size özel, profesyonel, kullanışlı ve kullanıcılarınızın beğenecekleri tasarımlar sunmaktadır.

Danışmanlık

Her iş profesyonellerce ele alınmalıdır. BeyzaNet, tecrübeli kadrosunun uygulama hizmetlerinin yanısıra size sunduğu danışmanlık hizmetleri sayesinde;

İnternetin iş stratejinizde oynayacağı rolü belirler,
İnternet altyapınızı planlar,
Şirketinize değer katacak, iş uygulamalarınızı geliştirecek yöntemler geliştirir,
Mevcut uygulamalarınızı güvenlik ve performans yönünden optimize eder,
Personelinize İnternet ve İnternet tabanlı teknolojiler üzerine eğitimler verir.
BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Internet Hizmetleri, kurumların iş yapma süreçlerinde ihtiyaç duydukları dijital çözümleri üreten bir teknoloji firmasıdır.

BeyzaNet'in misyonu, müşterilerine ihtiyaçlarına tam uyan hizmetleri mümkün olan en yüksek kalitede sunarak global iş dünyasında şirketlerin rekabet güçlerini artırmak ve teknoloji kullanımını yaygınlaştırmaktır.

Hedef Tanımlama

Müşterinin asıl ihtiyacının ve sonuca gidecek en doğru ve en etkin stratejinin belirlenmesi. Müşteriye bütün pozitif olasılıkların sunulması ve onay alınması.

Risk faktörlerinin belirlenmesi.

Tasarlama

Hedefin tanımlanmasından sonra müşterinin isteklerini, hedef kitlenin eğilimlerini, şirketin kurumsal kimliğini de göz önüne alarak amaca hizmet edecek olan konseptin oluşturulması, görsel tasarımın ve bilgi mimarisinin yaratılması.

Bütçe ve iş planının oluşturulması

Uygulama

Tasarımı geliştirilen uygulamaların onayı alındıktan sonra belirlenen içerik ve tasarımın programlanması.

Yayınlama

Programlama aşamasının tamamlanmasından sonra güvenlik ve performans testlerinin yapılması. Gerekli görülen iyileştirilmelerin yapılmasıyla birlikte projenin artık yayına hazır olması.

Geliştirme

Yayın hayatına başlayan sitenin sürekli gözlem altında tutularak, kararlaştırılan hedeflere ulaşıp ulaşmadığının kontrol edilmesi. Gerekli görülen hallerde çeşitli kampanyalarla sitenin promosyonunun yapılması ve bir taraftan da yeni teknolojilerin siteye adapte edilerek sitenin ziyaretçilere her zaman en iyi hizmeti vermesinin sağlanması.

Projenin işletimi için eğitim ve danışmanlık hizmeti verilmesi.


Her Hakkı Saklıdır © 2007-2020
BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Internet Hizmetleri
Adres:  Fevzi Çakmak Mahallesi Yeni Matbaacılar Sitesi Yayın Caddesi No: 59 Karatay / Konya
Telefon:  332 342 50 97   Gsm:  532 284 09 78
E-posta:  info@beyzanet.com   BeyzaNet.com
Ali Küçük, ali, küçük, ali, kucuk, alikucuk, kucukali, ali küçük, ali kucuk, BeyzaNet Bilişim internet hizmetleri, Beyaz Siyah Bilişim internet hizmetleri, web dizayn, istanbul web tasarımı, hosting, domain, hosting satışı, domain transfer, alan adı alma, bedava hosting, ucuz hosting Beyaz Siyah Bilişim - istanbul web tasarımı, web tasarım, web tasarim
Links to Site
eXTReMe Tracker
hits counter