Beyzanet Anasayfa  www.beyzanet.com
Beyzanet Favorilerime Ekle  Favorilerime Ekle Beyzanet Site Haritası  Site Haritası
Beyzanet #6c6c6c

anasayfa
hakkımızda
hizmetlerimiz
referanslar
destek
iletişim
BİZ KİMİZ?
BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Yazılım, teknoloji ile ilgili tecrübelerini kurumlara özel çözümler üretmek için kuruldu.
Özellikle küçük ve orta ölçekli kurumların İnternet'in getirdiği avantajlary en iyi şekilde kullanmaları için danışmanlık ve özel çözüm hizmetleri sunan BeyzaNet bu güne kadar pek çok projeye başarı ile imzasını attı.
Gelişen teknolojiyi sürekli takip eden personellerimiz, özellikle bireysel kullanıcıların teknoloji ihtiyacını en ekonomik yoldan çözmek üzere uzmanlaşmıştır. İnternetin ayrı bir çalışma ala
   Devamı
 HAKKIMIZDA

BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Yazılım, teknoloji ile ilgili tecrübelerini kurumlara özel çözümler üretmek için kuruldu.
Özellikle küçük ve orta ölçekli kurumların İnternet'in getirdiği avantajlary en iyi şekilde kullanmaları için danışmanlık ve özel çözüm hizmetleri sunan BeyzaNet bu güne kadar pek çok projeye başarı ile imzasını attı.
Gelişen teknolojiyi sürekli takip eden personellerimiz, özellikle bireysel kullanıcıların teknoloji ihtiyacını en ekonomik yoldan çözmek üzere uzmanlaşmıştır. İnternetin ayrı bir çalışma alanımız olması imkanların genişliğinden kaynaklanmaktadır.
Çağımız, bilimsel ve teknolojik gelişmeler çağı. Bu gelişmeler, üretim sürecinde ve üretim tekniklerinde yeniliklere yol açıyor. Gelişmelere ayak uydurabilmek için yenilikçi ürünler geliştirmek temel hedefimizdir. Yaptığımız her projede müşterimizi projenin sahibi kişiler yerine her zaman ürün veya hizmeti kullanacak olan son kullanıcı olarak görürüz. Deneyimli, yenilikçi, dinamik, yaratıcı ve vizyoner özelliklerimizle ticaretin temeli olan iş birliği doğrultusunda geliştirdiğimiz etkili iş modelleriyle yolumuza başarıyla devam etmekteyiz.

Neden BeyzaNet?

* Müşterilerimizin ihtiyaçları bizim için her şeyin üzerinde gelir.
* Müşterilerimiz için en uygun hizmetleri geliştiririz.
* Her müşterimizin birbirinden farklı kurumsal yapıları ve gereksinimleri olduğunu bilir ve bu doğrultuda özel çözümler üretiriz.
* En önemli hedeflerimizden biri müşterilerimizin en iyi kazancı elde etmesi ve memnun olmasıdır.

Yaptığı çalışmalardaki performans, kullanım kolaylığı ve projelerin yüksek geri dönüşümü ile dikkati çeken BeyzaNet Bilişim, bu başarısının altında kurumları dinlemenin ve anlamanın, projelere gereken zamanın verilmesinin ve kurumlara özel çözümlerin yaratılmasının bilincinde olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine ek olarak onlarla kurduğumuz sıcak ve samimi ilişkilere dayalı çalışma prensibimizle de sektörde farklılaşıyoruz. Müşterilerimizle oluşturduğumuz bu sinerji sayesinde, projelerimizi çok daha verimli bir şekilde yürütebilmekte ve hedeflenen sürede bitirmekteyiz.
Genç ve dinamik danışmanlık kadromuzla, standart hizmetlerin ötesinde ortaya çıkan yeni müşteri isteklerini karşılayabilmek adına ihtiyaçlara özel çözümler de üretiyoruz.
Müşterilerimizin (saygı ve bağlılığını kazanmak için) işlerini sahipleniyor, hizmet verdiğimiz alanlardaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, iş değerlerine maksimum fayda sağlıyoruz.
Projeleriniz için, sadece çizilen kapsamla sınırlı kalmayarak, konuyla etkileşimli çalışacak tüm sistemleri hesaba katıyor ve gerekirse iş ortaklarının katkısını da alarak toplam çözüm üretiyoruz. Ysteklerinizi ve hedeflerinizi öğrendikten sonra tüm kalemleri planlayıp yürütüyor, ara iş kabullerini denetleyip teslim aldıktan sonra sonuçları size iletiyoruz. Böylece sorularınızı tek noktaya sorup cevaplarınızı tek noktadan alıyor, zaman ve enerjinizi etkin kullanıyorsunuz.

AVANTAJLARIMIZ
NE YAPIYORUZ?
BİZ KİMİZ?

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2022
BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Internet Hizmetleri
Adres:  Fevzi Çakmak Mahallesi Yeni Matbaacılar Sitesi Yayın Caddesi No: 59 Karatay / Konya
Telefon:  332 342 50 97   Gsm:  532 284 09 78
E-posta:  info@beyzanet.com   BeyzaNet.com
Ali Küçük, ali, küçük, ali, kucuk, alikucuk, kucukali, ali küçük, ali kucuk, BeyzaNet Bilişim internet hizmetleri, Beyaz Siyah Bilişim internet hizmetleri, web dizayn, istanbul web tasarımı, hosting, domain, hosting satışı, domain transfer, alan adı alma, bedava hosting, ucuz hosting Beyaz Siyah Bilişim - istanbul web tasarımı, web tasarım, web tasarim
Links to Site
eXTReMe Tracker
hits counter