Beyzanet Anasayfa  www.beyzanet.com
Beyzanet Favorilerime Ekle  Favorilerime Ekle Beyzanet Site Haritası  Site Haritası
Beyzanet #6c6c6c

anasayfa
hakkımızda
hizmetlerimiz
referanslar
destek
iletişim
BİZ KİMİZ?
BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Yazılım, teknoloji ile ilgili tecrübelerini kurumlara özel çözümler üretmek için kuruldu.
Özellikle küçük ve orta ölçekli kurumların İnternet'in getirdiği avantajlary en iyi şekilde kullanmaları için danışmanlık ve özel çözüm hizmetleri sunan BeyzaNet bu güne kadar pek çok projeye başarı ile imzasını attı.
Gelişen teknolojiyi sürekli takip eden personellerimiz, özellikle bireysel kullanıcıların teknoloji ihtiyacını en ekonomik yoldan çözmek üzere uzmanlaşmıştır. İnternetin ayrı bir çalışma ala
   Devamı
 HİZMETLERİMİZ

BeyzaNet'in sunduğu ana hizmetler Yazılım Geliştirme, Grafik Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri başlıkları altında toplanabilir.

Yazılım Geliştirme

İhtiyaçların yeterince analiz edilmediği, planlamanın gerektiği kadar yapılmadığı, geliştirme aşamasında özen gösterilmemiş projeler size ve işinize bir fayda sağlamayacağı gibi hem direkt olarak maliyeti açısından, hem de dolaylı olarak müşterileriniz üzerinde bıraktığı kötü izlenim açısından size maddi kayıplar getirir.

BeyzaNet Yazılım Ekibi, deneyimli proje liderleri önderliğinde sizi dinleyerek ihtiyaçlarınızı belirler, karşılıklı fikir alışverişi esasına dayanarak proje kapsamını ve amacını belirler ve gerekli analizleri yaparak daha proje başlamadan projenin prototipini ortaya koyar. Genç ve dinamik bir yazılım ekibine sahip olan BeyzaNet, bir sonraki aşamada, güvenirliğini kanıtlamış yeni teknolojileri kullanarak size uygun çözümü üretir.

BeyzaNet sizin projenizi geliştirirken, projenin her aşamasında çalışmaları inceleyebilir ve projenin ilerleyişini yakından takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarım

Fikir ne kadar parlak olursa olsun, projenin planlaması ve geliştirilmesi ne kadar iyi ve kaliteli yapılmış olursa olsun, son kullanıcıya onun ilgisini çekecek, kolay kullanabileceği, güzel görünümlü bir şekilde sunulmazsa proje hedeflenen başarıya ulaşamaz. Unutulmamalıdır ki; projenin kullanıcılar tarafından izlenen tarafı, arka planda çalışan programlardan çok, projenin arayüzüdür.
Biz BeyzaNet olarak, her İnternet projesinde kullanıcı arayüzüne ve grafik tasarıma verilmesi gereken önemin farkındayız. Tecrübeli ve yaratıcı grafik tasarım uzmanlarımız İnternet siteniz için, size özel, profesyonel, kullanışlı ve kullanıcılarınızın beğenecekleri tasarımlar sunmaktadır.

Danışmanlık

Her iş profesyonellerce ele alınmalıdır. BeyzaNet, tecrübeli kadrosunun uygulama hizmetlerinin yanısıra size sunduğu danışmanlık hizmetleri sayesinde;

İnternetin iş stratejinizde oynayacağı rolü belirler,
İnternet altyapınızı planlar,
Şirketinize değer katacak, iş uygulamalarınızı geliştirecek yöntemler geliştirir,
Mevcut uygulamalarınızı güvenlik ve performans yönünden optimize eder,
Personelinize İnternet ve İnternet tabanlı teknolojiler üzerine eğitimler verir.
BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2022
BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Internet Hizmetleri
Adres:  Fevzi Çakmak Mahallesi Yeni Matbaacılar Sitesi Yayın Caddesi No: 59 Karatay / Konya
Telefon:  332 342 50 97   Gsm:  532 284 09 78
E-posta:  info@beyzanet.com   BeyzaNet.com
Ali Küçük, ali, küçük, ali, kucuk, alikucuk, kucukali, ali küçük, ali kucuk, BeyzaNet Bilişim internet hizmetleri, Beyaz Siyah Bilişim internet hizmetleri, web dizayn, istanbul web tasarımı, hosting, domain, hosting satışı, domain transfer, alan adı alma, bedava hosting, ucuz hosting Beyaz Siyah Bilişim - istanbul web tasarımı, web tasarım, web tasarim
Links to Site
eXTReMe Tracker
hits counter