Beyzanet Anasayfa  www.beyzanet.com
Beyzanet Favorilerime Ekle  Favorilerime Ekle Beyzanet Site Haritası  Site Haritası
Beyzanet #489DD2

anasayfa
hakkımızda
hizmetlerimiz
referanslar
destek
iletişim

BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Internet Hizmetleri, kurumların iş yapma süreçlerinde ihtiyaç duydukları dijital çözümleri üreten bir teknoloji firmasıdır. BeyzaNet'in misyonu, müşterilerine ihtiyaçlarına tam uyan hizmetleri mümkün olan en yüksek kalitede sunarak global iş dünyasında şirketlerin rekabet güçlerini artırmak ve teknoloji kullanımını yaygınlaştırmaktır.
Gelişen teknolojiyi sürekli takip eden personellerimiz, özellikle bireysel kullanıcıların teknoloji ihtiyacını en ekonomik yoldan çözmek üzere uzmanlaşmıştır. İnternetin ayrı bir çalışma alanımız olması imkanların genişliğinden kaynaklanmaktadır.

29.12.2007

 Gam Yapı | Global Alliance Marketing

Makineli alçı sıva ve makineli şap uygulaması hususunda 10 yıl Almanya'nın muhtelif bölgelerinde faaliyet göstermiştir. DIN (Alman internasyonel Normu) standartlarında 1,000.000 m2'ye yakın bir alan bu metotla yapılmıştyr.
Genel işletme politikamız; sektörel bazda "öğrenen organizasyon" prensibi Yçerisinde müşteri odaklı kalite politikası hedeflenmektedir. Buna yönelik; teknolojik alt yapıya son dönem teknolojileri sürekli ilave edilmektedir.
İnsan kaynaklarında öğretimiz, kaliteyi yakalamak ve bu kaliteyi sürdürülebilir tutmaktır.
Nihai hedefimiz ise genç ve dinamik Türkiye'nin sektör el anlamda öğrenin uygulayan, değişen yüzü olmaktadır.
www.gamyapi.com.tr

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2021
BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Internet Hizmetleri
Adres:  Fevzi Çakmak Mahallesi Yeni Matbaacılar Sitesi Yayın Caddesi No: 59 Karatay / Konya
Telefon:  332 342 50 97   Gsm:  532 284 09 78
E-posta:  info@beyzanet.com   BeyzaNet.com
Ali Küçük, ali, küçük, ali, kucuk, alikucuk, kucukali, ali küçük, ali kucuk, BeyzaNet Bilişim internet hizmetleri, Beyaz Siyah Bilişim internet hizmetleri, web dizayn, istanbul web tasarımı, hosting, domain, hosting satışı, domain transfer, alan adı alma, bedava hosting, ucuz hosting Beyaz Siyah Bilişim - istanbul web tasarımı, web tasarım, web tasarim
Links to Site
eXTReMe Tracker
hits counter